Висока спортска и здравствена школа добила је још једног значајног партнера — Синдикат запослених у здравству и социјалној заштити Србије, чиме је отворено ново поглавље сарадње усмерене ка унапређењу образовања, стручног усавршавања и професионалног развоја запослених у здравственом сектору.
Свечаним потписивањем споразума о сарадњи, коју су озваничили директори две институције, проф. др Јован Шурбатовић и Зоран Савић, потврђена је заједничка посвећеност стварању квалитетнијих услова за образовање и напредовање здравствених радника широм Србије.